Košík

Spirulina-Skvělý přírodní vitaminový a minerální komplex (300g)

Spirulina  – Skvělý přírodní vitaminový a minerální komplex

 

  • Posiluje imunitu
  • Zlepšuje stav pokožky a srsti
  • Zlepšuje regeneraci po tréninku
  • Kvalita pro lidskou potřebu tzv. HUMAN GRADE

Popis

Spirulína je určena pro: alergiky, štěňata, dospělé psi, seniory, pro BARFisty a krmením vařenou stravou.

Spirulina patří do skupiny výrobků SUPERFOODS. Vzhledem k velmi vysoké nutriční hodnotě je perfektní jako přírodní doplněk stravy psů s řadou aminokyselin, vitamínů, mikroprvků a dalších biochemicky aktivních látek, které jsou ve snadno stravitelné formě.

Ve Spirulině je pouze Arthulospira spirulina, druh Arhtorspira plantesis. Je to druh řas charakterizovaný jednou z nejvyšších nutričních hodnot a současně zcela bezpečný, protože řasy typu Arthrospira neprodukují žádné neurotoxiny.

Spirulina použitá má jakost „lidské jakosti“, což zaručuje, že surovina byla podrobena řadě kvalitativních analýz. Certifikát potvrzující analýzu kvality zaručuje bezpečnou spotřebu, pěstování řas za kontrolovaných podmínek a vysokou úroveň čistoty před veškerou kontaminací těžkými kovy, chemickými a jinými látkami.

Jak Spirulina ovlivňuje tělo?

Zvyšuje schopnost regenerace svalů po tréninku. Posiluje imunitní systémpsa, má také antihistaminické účinky – snižuje alergické reakce. Může být také použitá v prevenci rakoviny. Stimuluje zvýšenou produkci bílých krvinek a okysličování červených krvinek. Vzhledem k jeho vlivu na produkci a aktivitu krvinek a vysoký obsah železa a kyseliny listové se v případě anémie doporučuje doplnění spirulinu. Zlepšuje pigmentaci kůže a srsti, neutralizuje nepříjemný zápach, který psi vyzařují.

Kdy si vybrat tento doplněk jako doplněk stravy pro psy?

Použití přípravku se doporučuje během období zvýšené zátěže psa – během výstav, fyzické námahy, odchovu, ztrátě imunity a anémie. Produkt by měl být také používán jako přírodní vitamin a minerální doplněk, při krmení vařenou nebo syrovou stravou.

Účinné látky ve Spirulině:

Chlorofyl – barvivo zelené rostliny. Povzbuzuje imunitní systém. Uklidňuje trávicí poruchy a zabraňuje vzniku střevního zánětu. Zvyšuje tvorbu červených krvinek. Vzhledem k jeho účinku na produkci a aktivitu krvinek se v případě anémie doporučuje doplňování spirulinu. Optimalizuje funkci slinivky břišní a štítné žlázy. Podporuje regeneraci poškozených jaterních buněk. Pozitivně ovlivňuje práci srdce. Antibakteriální a urychluje hojení ran. Neutralizuje pachy.

Fykocyanin – modré zeleninové barvivo. Je to antioxidační látka s protizánětlivým účinkem. Podporuje správné trávení bílkovin. Podporuje funkci jater a ledvin. Zlepšuje pigmentaci kůže a srsti.

Kyselina gama-linolenová (GLA) – extrémně vzácná mastná kyselina. Podporuje rozvoj mladého, rostoucího organismu. GLA je předchůdcem prostaglandinů, které jsou zodpovědné za produkci hormonů, které řídí mnoho důležitých životních funkcí.

Vitaminy – Spirulina je zdrojem vitamínů B a karotenoidů, jako je beta-karoten, lutein, zeaxantin a další.

Mikroelementy – spirulina také obsahuje minerály a prvky, včetně vápníku, draslíku, hořčíku, zinku, železa, fosforu a selenu. Vyskytují se v dobře vstřebatelné chelátové formě. Železo přítomné ve spirulině se vyznačuje velmi vysokou absorpcí.

Analytické složky:

65% bílkovin, 8% surových olejů a tuků, 7% surového popela, 3,5% surových vláken.

Účinné látky v 100 g: kyselina ylinolenová 800 mg, vitamin B6 800 mg, vitamin B12 200 mg, biotin 50 mg, vitamin D 5 mg, vitamin K 1400 mg, vápník 280 mg, železo 59 mg, draslík 1540 mg, hořčík 400 mg, zinek 2 mg, kyselina listová 100 mg Chlorofyl 1 000 mg, karotenoidy 400 mg

Doporučená denní částka:

1 g na každých 10 kg tělesné hmotnosti. Psi nad 30 kg tělesné hmotnosti – 3 g. Psi vážící méně než 10 kg – 0,5 g. 1 odměrka je 1 g.

Balení: 300 g

Další informace

Hmotnost 300 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Spirulina-Skvělý přírodní vitaminový a minerální komplex (300g)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *