Košík

Šípek – Výborný pro detoxikaci těla, zdravé kosti a klouby (300g )

399.00

Šípek – Výborný pro detoxikaci těla, zdravé kosti a klouby

  • Detoxikuje tělo
  • Podporuje imunitu a oběhový systém
  • Inhibuje zánět kloubů
  • Kvalita pro lidskou potřebu tzv. HUMAN GRADE

Popis

Šípek je přírodní zdroj dokonale stravitelného a vysoce biologicky aktivního vitamínu C. Šípek má 10krát více vitamínu C než černý rybíz a 100krát více vitamínu C než jablka. Kromě toho jsou šípky bohaté na řadu dalších živin: vitaminy B1, B2, E a K, flavonoidy, organické kyseliny, pektiny a minerální soli.
Vzhledem k přítomnosti galaktolipidu se pro problémy s klouby doporučuje také suplementace divoké růže – tato sloučenina má velmi silný protizánětlivý účinek. Vitamin C navíc podporuje syntézu kolagenu a synoviální tekutiny.

Šípky vykazují řadu činností v oblasti zdraví. Nejčastěji se připisují podpoře práce imunitního systému. Šípky mohou mít také pozitivní vliv na činnost oběhového systému utěsněním krevních cév, posílením stěn tepen a zabráněním poškození krevních cév. To vše díky vysokému obsahu přírodní kyseliny askorbové. Vitamin C také podporuje vstřebávání železa z trávicího systému, proto se doporučuje jako doplněk k prevenci anémie.

Šípky obsahují komplex vitamínů, antioxidantů a flavonoidů, díky nimž mají také silný antioxidační účinek a eliminují škodlivé účinky volných radikálů v těle.

Složení: 100% prášek z růží (Rosa canina). U tohoto produktu se mohou objevit přirozené barevné změny srsti.

Analytické složky: protein 2,5%, oleje a surové tuky 0,9%, surový popel 11%, surová vláknina 45%

Doporučená denní částka: 1 g denně na každých 10 kg tělesné hmotnosti psa. Zvířata vážící méně než 10 kg – 0,5 g denně. 1 odměrka je 1.

Další informace

Hmotnost 300 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Šípek – Výborný pro detoxikaci těla, zdravé kosti a klouby (300g )”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *