Košík

Muscle Booster – Jedinečný pro svaly, sílu, vytrvalost a energii (400g)

799.00

Muscle Booster (400g) – Jedinečný pro svaly, sílu, vytrvalost a energii

• Efektivně podporuje stavbu svalové hmoty

• Zvyšuje svalovou hmotu, efektivitu a vytrvalost

• Minimalizuje pooperační svalové poškození

• Podporuje zotavení po tréninku

• Zrychluje rekonvalescenci

• Návrat k optimálnímu stavu fen po porodu

Katalogové číslo: G026 Kategorie:

Popis

Doplňkové krmivo na bázi hydrolyzovaného hovězího proteinu a sušených slepičích vajec. Lehce stravitelný a dobře vstřebaný protein. Vysoké biologické hodnoty poskytují tělu psa všechny esenciální aminokyseliny, účinně podporují rozvoj svalů a svalové hmoty. Zkracuje dobu zotavení po onemocněních s významnou ztrátou tělesné hmotnosti.

Vaječný tuk a malý přídavek vybraných sacharidů poskytují rychlé zvýšení energie a zvýšení účinnosti během cvičení.

Přípravek je určen sportovním a pracovním psům, chovným fenám během laktace a pozdějšímu návratu do optimálního stavu. Během rekonvalescence a po ortopedické operaci související s dlouhou imobilizací a ztrátou svalové hmoty.

Hydrolyzovaný hovězí protein – masové bílkoviny extrahované z evropského hovězího masa. Enzymatická hydrolýza proteinu zajišťuje vynikající absorpci, což minimalizuje riziko katabolických stavů i u zvířat trpících vysokou fyzickou námahou. Je zdrojem všech esenciálních aminokyselin.

BCAA – exogenní rozvětvené aminokyseliny nezbytné pro rozvoj svalstva a tvarování postavy sportovního psa. Zvyšují růst svalových vláken a účinně je chrání před katabolickými procesy.

Taurin – neproteinová aminokyselina s vysokou biologickou aktivitou. Zrychluje regeneraci svalů po tréninku a zintenzivňuje anabolické procesy při minimalizaci svalového katabolismu. Posiluje kontrakci myokardu.

Bromelain – enzym, který štěpí protein, aktivně podporuje tělo při jeho trávení. Má protizánětlivou účinnost – podporuje působení prozánětlivých prostaglandinů, čímž snižuje bolest a otoky po sportovních zraněních a urychluje hojení ran.

Prášková vejce – tuk vaječného žloutku poskytuje energii, ale je také cenným zdrojem nenasycených mastných kyselin, vitamínů a fosfolipidů, např. Cholinu, který má zdravý účinek na játra. Vaječný protein je zdrojem hodnotného proteinu.

Vitamíny ze skupiny B – účastní se metabolických změn vedoucích k energii, včetně energie z aminokyselin a využití svalového glykogenu. Účastní se procesu tvorby červených krvinek a pozitivně ovlivňují transport kyslíku do buněk. Přispívají k řádnému fungování nervového systému.

Složení: Bovinní proteinový hydrolyzát, vaječný prášek, maltodextrin, L-leucin, L-valin, L-isoleucin, L-glutamin, L-arginin, Taurin, vitamin C (kyselina askorbová), enzym bromelain, inulin (z čekanky), vitamin B3 ( niacin), vitamín B6 (hydrochlorid pyridoxinu), vitamin B12 (methylkobalamin)

Všechny látky přítomné v přípravku se vyznačují nejvyšší kvalitou a splňují standardy pro lidské potraviny (HumanGrade) 


Dávkování:

5-10 g denně na každých 10 kg tělesné hmotnosti psa. Denní dávka by měla být rozdělena na dvě části. Na tréninkové dny podávejte ráno a 30-45 minut po tréninku. Ve dnech bez tréninku nebo během rekonvalescence dávejte ráno a večer.

Přípravek by měl být rozpuštěn v malém množství vody a podáván ve formě nápoje nebo smíchán s mokrým jídlem.

Doporučujeme přípravek aplikovat od ¼ cílové dávky a postupně zvyšovat. Vzhledem k vysokému obsahu bílkovin a tuků by měli být psi s citlivým gastrointestinálním traktem, slinivkou, jaterním nebo ledvinovým onemocněním podávání po konzultaci s veterinářem.

 

Další informace

Hmotnost 500 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Muscle Booster – Jedinečný pro svaly, sílu, vytrvalost a energii (400g)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *