Košík

Krill Oil – Potřebný pro srst, imunitu a energii (60 kps.)

(Hodnocení: 1)

Krill Oil – potřebný pro srst, imunitu a energii  

• Zdroj dokonale vstřebatelného Omega-3.

• Zdroj astaxantinu a fosfolipidů.

• Má protizánětlivé vlastnosti.

• Regeneruje játra.

• Detoxikuje tělo.

• Zvyšuje imunitu.

• Posiluje srdce a oběhový systém.

• Zmírňuje účinky selhání ledvin.

Popis

 

Krillový olej je skvělým doplňkem ke stravě psů všech věkových kategorií. Doporučuje se zejména sportovním a pracovním psům, zástupcům plemen předurčených k onemocněním srdečního svalu, jedincům s problémy s imunitou, onemocněním jater a ledvin, náchylným k alergiím a v případech neurodegenerativních onemocnění. Vzhledem k protizánětlivému účinku se přípravek doporučuje také v případech zánětu kůže a osteoartrózy.

Obsahem kapslí je antarktický krilinový olej Euphausia superba, který je zdrojem EPA a DHA kyselin ve formě fosfolipidů a silného antioxidantu astaxanthin. Tato kombinace zajišťuje velmi vysokou biologickou dostupnost a účinnost.

Kryll – jedinečný, mořský korýš, který obývá nejčistší vody na Zemi – Antarktické vody, které jsou mimo dosah průmyslových zón. Rybolov krillu je prováděn pouze specializovanými firmami zabývajícími se ekologickými metodami výroby. Krillový olej obsahuje řadu látek podporujících zdraví, proto je velmi cennou součástí stravy.

Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) patří do skupiny esenciálních mastných kyselin (EFA) ze skupiny omega 3. Tyto dvě mastné kyseliny hrají klíčovou roli ve vývoji a správném fungování nervového systému. Vykazují silný protizánětlivý účinek. Podporují léčbu osteoartrózy a účinně zmírňují příznaky kožních onemocnění, které se způsobují svědění. Pozitivně ovlivňují práci srdce a oběhového systému. Podporují práci imunitního systému.

Fosfolipidy – jsou důležitou složkou buněčné membrány. Jsou zvláště důležité pro játra, protože hepatocyty tvoří až 65% fosfolipidů. Fosfolipidy inhibují fibrózu v játrech a podílejí se na trávení tuků a vstřebávání vitaminů v nich obsažených. Suplementace fosfolipidů účinně podporuje regeneraci jater.

Astaxanthin – barvivo, které způsobuje červenou barvu krillového oleje, je také jedním z nejsilnějších antioxidantů. Neutralizuje toxiny a váže volné radikály, které poškozují buňky těla. Podporuje správné fungování oka. Zvyšuje produkci lymfocytů, které podporují imunitní systém. Uklidňuje zánět v těle a urychluje regeneraci tkání. Hydratuje pokožku, dodává jí hladkost a pružnost.

Složení obsahu kapsle: Krémový olej Euphausia superba 500mg

Složení obalu kapsle: Rybí želatina, glycerol. Průměrná hmotnost kapsle je 695 mg

Dávkování: Psi s hmotností do 10 kg – 1 kapsle denně. Psi o hmotnosti 10-20 kg – od 1 do 2 kapslí denně. Psi s tělesnou hmotností nad 30 kg – od 2 do 3 kapslí denně. Doporučuje se používat po dobu minimálně 2 měsíců.

Poznámka: V případě diagnostikovaných srdečních onemocnění, selhání ledvin nebo jater se poraďte se svým veterinárním lékařem o cílové dávce.

Balení: 60 kapslí

Další informace

Hmotnost 50 g

1 recenze Krill Oil – Potřebný pro srst, imunitu a energii (60 kps.)

  1. Michaela

    Oil ampulky dáváme našemu seniorovi Border kolie a můžu jen doporučit . Je mu 9 let ale je ve skvělé kondici i co se týče srsti a celkového pohybu. Má spoustu energie a je na něm vidět velká změna . Jednoznačně doporučujeme

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *