Košík

HMBca-Nenahraditelný pro rekonvalescenci,ochranu a vývoj svalů(200g)

650.00

HMB Ca – Nenahraditelný pro rekonvalescenci, ochranu a správný vývoj svalů

• Zlepšuje výsledky tréninku sportovních psů

• Podporuje vývoj svalstva a nabírání svalové hmoty

• Minimalizuje pooperační svalové poškození

• Podporuje zotavení po tréninku (ovlivňuje schopnost regenerace po zátěži, minimalizuje mikro-svalové trhliny po zátěži)

• Zrychluje rekonvalescenci po svalovém poškození

• Podporuje léčbu svalových atrofií

Katalogové číslo: G022 Kategorie:

Popis

HMB Ca je doplněk stravy pro psy podporující rozvoj a řádné fungování svalů. Přípravek se doporučuje zejména pro sportovní psy, aby se rozvinula svalová hmota a zlepšily výsledky tréninku. HMB se doporučuje také v případech rekonvalescence nebo dlouhodobé imobilizace končetin (zlomeniny, chirurgické zákroky), svalové slabosti spojené s degenerací kloubů a neochoty se pohybovat, myopatie a dalších onemocnění spojených s poškozením kosterního svalstva.

HMB – β-hydroxy-β-methylbutylát se přirozeně vyskytuje v živočišných organismech, hraje důležitou roli v syntéze proteinů, má anabolické a antikatabolické účinky. Podporuje růst svalové hmoty, zvyšuje odolnost a svalovou odolnost vůči únavě. Omezuje poškození kosterního svalstva po tréninku. HMB zabraňuje úbytku svalů a urychluje regeneraci organismu.

HMB-CA je nejčistší a nejkvalitnější doplněk, který zaručuje jedinečnou efektivitu a bezpečné použití i pro psy s citlivým zažívacím traktem

Obsah účinné látky v 1g (1 odměrka)

HMB: 859,8mg, CA: 135,2mg

Vápník HMB použitý v tomto přípravku splňuje lidské výživové standardy (Human Grade).

Dávkování: Preventivně a během rekonvalescence 1 g (1 odměrka) / 25 kg váhy psa 2x denně (ráno a večer). Během tréninku 1 g (1 odměrka) / 25 kg váhy psa 3x denně. Podávejte s malým množstvím jídla. Použití v 8 nebo 12 týdenních cyklech.

Balení: 200g

Další informace

Hmotnost 200 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “HMBca-Nenahraditelný pro rekonvalescenci,ochranu a vývoj svalů(200g)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *