Košík

AniFlexi HA (80 tbl.) – Proti zánětům a bolesti kloubů a chrupavek

599.00

AniFlexi HA (80 tbl.) – Proti zánětům a bolesti kloubů a chrupavek

  • Podporujíe léčbu kloubní dysplazie.
  • Tlumí postup degenerace kloubů a páteře (spondylóza).
  • Zlepšuje pohyblivost a pružnost kloubů.
  • Zmírňuje příznaky tracheálního kolapsu.
  • Snižuje bolest.
  • Vyživuje tkáně chrupavky v těle.

Popis

AniFlexi HA je doplněk stravy pro psy, podporující správnou funkci pohybového aparátu. Aktivní složky přípravku snižují zánět a bolest v chrupavce a zlepšují pružnost a pohyblivost kloubů. Pravidelné používání přípravku má pozitivní vliv na práci pohybového aparátu a předchází degenerativním změnám kloubů.

Doporučeno pro: zvířata trpící degenerativními chorobami kloubů a páteře, štěňata s abnormalitami ve vývoji kloubních chrupavek. Psi s brachycefalickým syndromem – kolabující průdušnice, abnormality ve struktuře hrtanu.

Složení: Hydrolyzovaný kolagenový protein (hovězí), glukosamin sulfát (z mořských korýšů), chondroitin sulfát (hovězí), hyaluronát sodný, methylsulfonylmethan (MSM), vitamín C (kyselina L-askorbová)

Hydrolyzovaný kolagen – základní protein, který buduje kloubní chrupavku, šlachy a vazy. Kolagen podporuje správný vývoj, vyživuje a regeneruje klouby a další pojivové tkáně v těle. Doplněna degenerací kloubů zlepšuje jejich pohyblivost a flexibilitu a viditelně snižuje bolest.

Kyselina hyaluronová – glykosaminoglykan, běžně se vyskytující v organismech zvířat, zejména v synoviální tekutině. Zajišťuje správnou viskozitu a pružnost synoviální tekutiny v kloubním pouzdře, zvyšuje pružnost kloubu a zlepšuje pohyblivost.

MSM – sloučenina síry a základní stavební kámen pojivové tkáně v těle. Podporuje správnou funkci kloubů, urychluje regeneraci, má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá od bolesti.

Glukosamin – Podporuje regeneraci chrupavek a správné fungování kloubů. Zvyšuje množství synoviální tekutiny v kloubním pouzdře, což výrazně snižuje bolest zvířete

a usnadňuje pohyb.

Chondroitin – eliminuje tření mezi kontaktními, pohyblivými částmi kloubů, zpomaluje jejich opotřebení a zvyšuje odolnost chrupavky vůči tlaku

Vitamín C – nezbytný pro syntézu kolagenu a brání jeho degeneraci v těle.

Dávkování: 1 tableta denně na 15 kg tělesné hmotnosti psa. Psi vážící méně než 10 kg – 1 tableta denně. Preventivně: 1 tableta na 30 kg tělesné hmotnosti psa

 

Aktivní složky V jedné tabletě
Hydrolizovaný kolagen 440mg
Kyselina hyaluronová 50mg
Glukosamin sulfát 140mg
Chondroitin sulfát 50mg
MSM (Methyl-Sulfonyl-Methan) 40mg
Vitamín C 30mg

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “AniFlexi HA (80 tbl.) – Proti zánětům a bolesti kloubů a chrupavek”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *