Košík

Lososové tyčky (450g)

Lososové tyčky (450g)

  • 100% přírodní.
  • Šetrně a pomalu sušené.
  • Bez konzervantů, chemie a umělých vitamínů.
  • Zdravý pamlsek a vitamínový doplněk výživy pejsků.
  • Výborně fungují při výcviku.
  • Lze lámat na menší kousky.
  • Lososové aroma.
Katalogové číslo: E0216 Kategorie: ,

Popis

Složení: 70% lososových filet, 10% konopné vlákniny, 10% červené řepy, 10% rýže.

Losos obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin, které jsou velmi prospěšné. Obsahuje vitamíny: B5, D, A, B1, B3, B6, B2, B12, Kyselina listová. Minerální látky: Draslík, Mangan, Fosfor, Železo, Hořčík, Selen. Obsah živin proteiny: 57,3 %, tuk: 42,7 %.

Konopná vláknina, jde o jemně pomletý obal i se zbytky jádra konopného semínka a tím i vysokým podílem konopného oleje s obsahem Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin. Tato sypká směs je skvělým zdrojem přírodní nerozpustné vlákniny, pro kvalitní trávení i vylučování. Vláknina pomáhá udržovat zdravou střevní flóru, působí proti zácpě a čistí trávicí soustavu psa od usazených zbytků potravy. Má velmi vysoký obsah minerálních látek (železo, hořčík, mangan, fosfor) a vitamínů – především B9 (kyselina listová ).  Obsah živin: Bílkoviny 18 %, tuk 9 %, vláknina 66 %, sacharidy 2 %, popel 10 %

Červená Řepa je velmi dobrá na činnost srdce a krevní oběh. Kromě draslíku obsahuje červená řepa také vitamín C, E, K a betakaroten, křemík, železo, vápník, hořčík, zinek, jod, kyselinu listovou, kobalt, selen, fluor, vanad a měď. Bílkoviny: 13,3 % Sacharidy: 73,9 % Tuky: 4,4 % Vláknina: 8,3 %.

Rýže (Oryza sativa) je bezlepková obilovina. Rýže bílá je broušená a leštěná. Zrna mají vysokou hodnotu glykemického indexu. Obsah živin: Bílkoviny:7,8 %. Tuky 1,7 %. Sacharidy: 89,5%.

Baleno v doypackových sáčcích s potravinovým atestem (Sáček je neprodyšný, poskytuje tak výbornou ochranu proti kyslíku a vlhkosti).

Další informace

Hmotnost 450 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Lososové tyčky (450g)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *