Košík

Domácí sušené korálky z vepřového plecka (100g) cca 130 ks

Domácí sušené korálky z vepřového plecka (100g) cca 130 ks

  • 100% přírodní.
  • Šetrně a pomalu sušené.
  • Bez konzervantů, chemie a umělých vitamínů.
  • Zdravý pamlsek a vitamínový doplněk výživy pejsků a kočiček.
  • Výborně fungují při výcviku.
  • Korálku jde velice jednoduše odlomit a má průměr 1 cm.
Katalogové číslo: L014 Kategorie:

Popis

Čerstvé, pomleté vepřové plecko 60%

Vepřové plecko má vyšší obsah tuku a vyšší energetickou hodnotu. Obsahuje omega-6 mastných kyselin. Vepřové plecko dodává mnoho minerálních látek, například zinek a železo, téměř celý komplex vitaminů B (B1) a aminokyseliny, jako například taurin. Bílkoviny: 68,8 %, Tuky: 31,2 %.

Mrkev odrůdy Rothild 15%

Mrkev odrůdy Rothild je zásadním zdrojem provitaminu A – betakarotenu. Dále v ní najdeme vitamin C, vitaminy skupiny B, vitamin E a kyselinu nikotinovou. Z minerálních látek má vysoký obsah draslíku, hořčíku, fosforu, ale i chlóru, obsahuje též četné stopové prvky – bór, vanad, železo, jód, kobalt, měď, mangan, zinek. Bílkoviny: 11,3 % Sacharidy: 68 % Tuky: 4,9 % Vláknina: 15,7 %.

Rýže (Oryza sativa) 10%

Rýže (Oryza sativa) je bezlepková obilovina. Rýže bílá je broušená a leštěná. Zrna mají vysokou hodnotu glykemického indexu. Obsah živin: Bílkoviny:7,8 %. Tuky 1,7 %. Sacharidy: 89,5%.

Konopná Vláknina (15 %)

Konopná vláknina: obsahuje Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin. Vláknina pomáhá udržovat zdravou střevní flóru, působí proti zácpě a čistí trávicí soustavu psa od usazených zbytků potravy. Má velmi vysoký obsah minerálních látek (železo, hořčík, mangan, fosfor) a vitamínů – především B9 (kyselina listová). Obsah živin: Bílkoviny 18 %, tuk 9 %, vláknina 66 %, sacharidy 2 %, popel 10 %

Baleno v doypackových sáčcích s potravinovým atestem (Sáček je neprodyšný, poskytuje tak výbornou ochranu proti kyslíku a vlhkosti)

Další informace

Hmotnost 100 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Domácí sušené korálky z vepřového plecka (100g) cca 130 ks”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *