Košík

Domácí sušené korálky z jeleního krku (100g) cca 150 ks

Domácí sušené korálky z jeleního krku (100g) cca 150 ks

  • 100% přírodní.
  • Šetrně a pomalu sušené.
  • Bez konzervantů, chemie a umělých vitamínů.
  • Zdravý pamlsek a vitamínový doplněk výživy pejsků a kočiček.
  • Výborně fungují při výcviku.
  • Korálku jde velice jednoduše odlomit a má průměr 1 cm.
Katalogové číslo: L016 Kategorie:

Popis

Čerstvě pomletá krkovice z jelena 75%

Jelení maso patří mezi nejdietnější. Je velmi dobře stravitelné s nízkým obsahem tuku. Obsahuje vitamíny: B6, B2, B12, B3, B1 A, C. Minerály: Zinek, Draslík, Hořčík, Fosfor, Sodík, železo Bílkoviny: 80 %, Tuky: 20 %.

Červená řepa 10%

Je významným zdrojem betainu, který má schopnost snižovat hladinu homocysteinu v těle.  Červená řepa je významným zdrojem draslíku, má tak nemalý vliv na činnost srdečně-cévního systému. Bílkoviny: 13,3 % Sacharidy: 73,9 % Tuky: 4,4 % Vláknina: 8,3 %.

Rýže (Oryza sativa) 12%

Rýže (Oryza sativa) je bezlepková obilovina. Rýže bílá je broušená a leštěná. Zrna mají vysokou hodnotu glykemického indexu. Obsah živin: Bílkoviny:7,8 %. Tuky 1,7 %. Sacharidy: 89,5%.

Konopná Vláknina 3 %

Konopná vláknina: obsahuje Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin. Vláknina pomáhá udržovat zdravou střevní flóru, působí proti zácpě a čistí trávicí soustavu psa od usazených zbytků potravy. Má velmi vysoký obsah minerálních látek (železo, hořčík, mangan, fosfor) a vitamínů – především B9 (kyselina listová). Obsah živin: Bílkoviny 18 %, tuk 9 %, vláknina 66 %, sacharidy 2 %, popel 10 %

Baleno v doypackových sáčcích s potravinovým atestem (Sáček je neprodyšný, poskytuje tak výbornou ochranu proti kyslíku a vlhkosti)

Další informace

Hmotnost 100 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Domácí sušené korálky z jeleního krku (100g) cca 150 ks”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *