Košík

Valentýnská srdíčka (10ks)

Valentýnská srdíčka (10ks)

dostupné Leden 2021

Popis

Domácí bezobilné sušenky z candátových filet
Složení: 90% masa z candátových filet bez kůže, 5% konopné vlákniny, 4% červené řepy, 1% vejce a rozmarýn. Candát obsahuje vitamíny: B3, E, B6, B7, A, B5, C, B2, B1, D, B12, Kyselinu listovou. Minerály: Hořčík, Měď, Vápník, Železo, Draslík, Fosfor, Selen, Kobalt, Sodík, Zinek, Mangan. Candát obsahuje nízký podíl tuku.
Konopná vláknina, jde o jemně pomletý obal i se zbytky jádra konopného semínka a tím i vysokým podílem konopného oleje s obsahem Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin. Tato sypká směs je skvělým zdrojem přírodní nerozpustné vlákniny, pro kvalitní trávení i vylučování. Vláknina pomáhá udržovat zdravou střevní flóru, působí proti zácpě a čistí trávicí soustavu psa od usazených zbytků potravy. Má velmi vysoký obsah minerálních látek (železo, hořčík, mangan, fosfor) a vitamínů – především B9 (kyselina listová ).
Červená Řepa je velmi dobrá na činnost srdce a krevní oběh. Kromě draslíku obsahuje červená řepa také vitamín C, E, K a betakaroten, křemík, železo, vápník, hořčík, zinek, jod, kyselinu listovou, kobalt, selen, fluor, vanad a měď.
Vejce jsou bohatá na protein, riboflavin, selen nebo vitamíny. Žloutek je pak obzvláště bohatý na vitamíny A, D, E, K, karotenoidy, vápník či železo. Rozmarýn je významným zdrojem vitamínů a minerálů, mezi které patří vitamín A, C, thiamin, riboflavin, kyselina listová, železo, hořčík, fosfor, zinek a měď.
Baleno v doypackových sáčcích s potravinovým atestem (Sáček je neprodyšný, poskytuje tak výbornou ochranu proti kyslíku a vlhkosti)

Please follow and like us:
error

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Valentýnská srdíčka (10ks)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook